juni


vr 21, 21:00 
MIDZOMERNACHT BACH – LAATSTE KAARTEN! 
Koepel van Stoop. Bachs canons uitgelicht.


zo 23, 17:30 
DESSERT & DELTA GROOVES DJAM! 
Joep Pelt en Bounaly Traoré maken net als in Mali een feestje op de vloer!


ma 24, 20:15 
MARK LOTZ • FRESHTA 
Mark Alban Lotz, Claudio Puntin, Jörg Brinkmann, Jeroen van Vliet, Dirk-Peter Kölsch


do 27, 21:00 
MIDZOMERNACHT BACH 
Koepel van Stoop. Bachs canons uitgelicht.


zo 30, 17:30 
LE GRANDE SONATE: BEETHOVEN, LISZT 
Radu Ratering - piano


juli


do 4, 20:15 
LIEDJES IN HET FRIES EN GRONINGS 
Douwe de Vries


vr 5, 19:30 
FREEK BIJ KRAMER EN VAN DOORN 
Afgelopen winter bij ons, Nu Bij K&vD in Zeist


zo 7,  
10:00 MINDFUL WANDELEN 
vanuit het Beauforthuis
10:30 MEEZINGOCHTEND 
olv Inge van Keulen


ma 15, 10:30 
SCHRIJFWEEKJE 
UITVERKOCHT - Van de Schoonheid en de Troost, olv Arianne Collee


augustus


zo 25, 11:00 
ZEISTER MUZIEKDAGEN: SALOMÉ BONNEMA VIOOL & DANIËL KRAMER PIANO 
Schubert, Ravel, Ysaÿe, Szymanowski


september


zo 1, 10:30 
MEEZINGOCHTEND 
olv Inge van Keulen


do 12, 20:15 
SCHUBERTS LIEDEREN 
Mikhail Timoshenko (bas-bariton) en Elitsa Desseva (piano)


do 19, 20:15 
ARTVARK FT. LEO VAN OOSTROM 
Jazz Club BEAU: ADOLF SAX - the saxophone 1840-2023 - GENERATIONS MEETUP


zo 22, 17:30 
BASILY GIPSY BAND 
Gipsy Party


vr 27, 20:30 
33PLUSPARTY 
DJ Balthazar


zo 29,  
10:30 MEEZINGOCHTEND 
olv Inge van Keulen
17:30 COLUMBIA JAZZ TICO Y AGUABAJO 
featuring Gianna Tam LIVE


oktober


wo 2, 20:15 
JAN BEUVING 
2025-1


do 3, 20:15 
LOEK VAN DEN BERG QUINTET 
Jazz Club BEAU: Edisonwinnaar 2023


zo 6, 17:30 
ERIC VLOEIMANS & EGBERT DERIX 
trompet & piano


do 10, 20:15 
SCOTT HAMILTON & TRIO HANS MANTEL 
Een legendarische saxofonist van wereldklasse


zo 13,  
11:00 CHANSONS – RONALD NAAR 
Aller et retour
18:30 ‘MY FOCUS’ JAN AKKERMAN 
Oosterkerk Zeist


do 17, 20:15 
ICP 
De legendarische jazzvernieuwers olv Han Bennink


zo 20, 17:30 
MARIKE JAGER 
solo


vr 25, 20:15 
DULFERS DANCE PARTY TOTAL RESPONSE 
Dulfer en DJ Jongeneelen


zo 27, 17:30 
VANWYCK 
Dustchaser


november


zo 3, 17:30 
NINA JUNE 
Secret Spaces Tour


vr 8, 20:15 
CALEFAX & MOHAMMED MOTAMEDI 
Song of the reed (try out)


za 9, 20:45 
MARY GAUTHIER 
Saved by a song


zo 10, 17:30 
PIETER DE GRAAF 
DAY & NIGHT, a Tapestry of Life


zo 17, 17:30 
DE CORTE & CONSORTEN 
Jules de Corte 100 jaar


ma 25, 20:15 
THE FUREYS 
Ierse folk


december


zo 1, 17:30 
RICCARDO TESI & ELASTIC TRIO 
special guest Beatriz Aguiar