februari


zo 25, 11:00 
KINDERMEESPEELTHEATER 3+ 
Nieuwe Buren! - Alweer Zondag


do 29, 20:15 
DE MOOISTE LIEDJES VAN ROBERT LONG 
Ludique - Levenslong


maart


zo 3,  
10:30 MEEZINGOCHTEND – TERUGKOMST VAN HET LICHT 
17:30 LATIN & JAZZ 


do 7, 20:15 
BLUE SANDS FT. GOUDSMIT & ERKER 
Jazz Club BEAU: No longer Blue


vr 8, 20:15 
ODE AAN JELLIE BROUWER 
Philip Kroonenberg - Wherever You Are


zo 10, 17:30 
BEATRICE VAN DER POEL ZINGT JACQUES BREL 
45 jaar na zijn verscheiden


di 12, 20:15 
50 YRS LADY OF JAZZ 
Yvonne Walter jubileumconcert


vr 15, 20:15 
DE PASSIE VAN JAN ROT 
Musica Extrema, met Noraly Beyer als verteller


zo 17,  
10:00 MINDFUL WANDELEN 
17:30 ROBERT SCHUMANN, CLARA SCHUMANN EN FRANZ LISZT 


di 19, 20:15 
JAZZ ORCHESTRA OF THE CONCERTGEBOUW 
Jazz Infleuncers ft. Teus Nobel (try out)


wo 20, 20:15 
EEN AVOND OVER GEWICHT … 
... en leefstijl


do 21, 20:15 
KIND OF BEETHOVEN 
Xavi Torres (piano), Joris Roelofs (basklarinet) & Joan Terol (drums)


zo 24,  
11:00 KINDERMEESPEELTHEATER 3+ 
17:30 DE FRANSE IMPRESSIONISTEN 


wo 27, 20:15 
SPINVIS & SAARTJE VAN CAMP 
Saartje staat op 21 april met Harold K op de Beaufortplanken


vr 29, 15:00 
DE PASSIE VAN EGON KRACHT 
Een moderne Mattheus Passie door Egon Kracht & The Troupe


april


ma 1, 17:30 
FRANSE CHANSONS OP HOBO & ALTVIOOL 
Maria en Anuschka Pedano


do 4, 20:15 
JAZZ MEETS HIPHOP AND AFRICAN VIBES 
Jazz Club BEAU: Licks&Brains / Vlijmscherp / Ntjam Rosie


zo 7,  
10:30 MEEZINGOCHTEND 
17:30 LINDE NIJLAND & KIRSTY MCGEE 


do 11, 20:15 
FLIP NOORMAN 
Moordballades


zo 14,  
10:00 MINDFUL WANDELEN 
17:30 HARRY SACKSIONI 


zo 21, 17:30 
HAROLD K MEETS SAARTJE VAN CAMP 
De Bühne van het Tussenland


di 23, 20:15 
RAYMOND VAN HET GROENEWOUD 
oud en nieuw werk van de laatste 50 jaar - IN DE OOSTERKERK


vr 26, 20:30 
33PLUSPARTY 
Koningsnacht editie


mei


zo 5, 17:30 
FREDDIE MERCURY ON PIANO 
Bernd van den Bos


wo 8, 19:00 
VROEGE DISCO! 
dansnummers uit de jaren ’70, ’80 en ’90


zo 12,  
10:00 MINDFUL WANDELEN 
10:30 PETER EN DE WOLF (3-8 JR) 
12:30 PETER EN DE WOLF (3-8 JR) 
17:30 VAN WENEN NAAR HOLLYWOOD: BRAHMS, RAVEL, KORNGOLD 


do 16, 20:15 
ALEX ROEKA 
Nachtcafé EXTRA VOORSTELLING


juni


zo 2,  
10:30 MEEZINGOCHTEND 
17:30 ERIC VAARZON MOREL 


zo 9, 17:30 
LIGHT AND DARKNESS: SCHUMANN, SMIRNOV, SEN BOTTESINI 
Sasha Witteveen en Jorian van Nee, contrabas en piano


zo 23, 17:30 
DJAM! 
Joep Pelt en Bounaly Traoré met desert & delta grooves


zo 30, 17:30 
LE GRANDE SONATE: BEETHOVEN, LISZT 
Radu Ratering - piano


juli


zo 7, 10:30 
MEEZINGOCHTEND 
olv Inge van Keulen


ma 15, 10:30 
SCHRIJFWEEKJE 
Van de Schoonheid en de Troost, olv Arianne Collee